top of page

Dış Kaynak

Günümüzde bir projenin zamanında bitirilmesi ve maliyeti firmalar için önemli bir hale gelmiştir. Bu da şirketlerin kaynaklarını daha efektif olarak kullanmaları ile mümkündür. Şirketler kendi odaklandıkları yazılımın ana çekirdek kısmını yazarlarken, jenerik olan kısımların da dış kaynak kullanmaları, maliyette fiyat avantajı ve zaman performansı sağlamaktadır. 

CodeHouse olarak tüm sektörlerin ihtiyacı olan kalifiye yazılımcı ihtiyacınızı, şirketimiz bünyesinde karşılıyoruz. Şirketinizdeki projelerin gerekli sürelerinin aksamaması için, her seviyede bulunan yazılımcılarımızla, yazılım şirketlerine dış kaynak olarak eleman sağlamaktayız. Böylelikle yazılım firmaları kendi yazılımlarının ana kısmını yazarken, genel kısımları yazdırmak için hem eleman istihdam etmek zorunda kalmıyorlar , hem de proje maliyetlerini ve proje sürelerini optimize etmiş oluyorlar.

Uzman Kiralama

Firmaların isteği doğrultusunda süreli eleman kiralama hizmetimiz de . En kısa sürede yetkin bilişim personelini karşılar ve böylece anlık gerçekleşen personel ihtiyaçlarınızı hızlıca temin eder, önünüze çıkan diğer iş fırsatlarını kaçırmazsınız.

Yazılım

Herkesin bildiği üzere tüm sektörlerin yazılım ihtiyacı bulunmaktadır. Ancak her firmanın kendi bünyesinde Yazılım departmanı bulunmamaktadır. Bu noktada ise, CodeHouse olarak firmaların ihtiyaçlarını analiz ederek profesyonel ekibimizce yazılım ihtiyaçlarınızı en kısa sürede karşılıyoruz.

bottom of page